کتاب خواستن توانستن است – جول اوستین

کتاب خواستن توانستن است
نام کتابخواستن توانستن است
نویسندهجول اوستین
موضوعانگیزشی

با شنیدن کتاب صوتی خواستن توانستن است نوشته‌ی جول اوستین، یاد می‌گیرید که استعدادهای درونی خود را کشف کنید، به هوش و شخصیت خود اعتماد داشته باشید و اصلا خودتان را دست کم نگیرید. کتابی که در صدر پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز بوده و موفقیت را به شما نوید می‌دهد.

اگر از علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت شخصی هستید و دوست دارید که مسیر زندگی خود را تغییر دهید، این کتاب جذاب و پرفروش برای شما مناسب است.

جول اوستین را بیشتر بشناسیم:

نویسنده، سخنران و کشیشی خندانی که خطبه‌های تلویزیونی‌اش حدود 70 میلیون بیننده در هفته در ایالات متحده دارد و بیش از 200 میلیون نفر دیگر در بیش از 100 کشور جهان به سخنرانی‌هایش گوش می‌دهند، کسی جز جول اوستین (Joel Scott Osteen) نیست.

هفت کتابی که تاکنون نوشته در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارند و بعضی از آثارش بیش از 200 هفته در صدر جدول قرار داشتند. همچنین در سال 2006 در لیست ده انسان تاثیرگذار جهان معرفی شد.

در بخشی از کتاب صوتی خواستن توانستن است می‌شنویم:

این سطح توقعات ما هستند که محدودیت‌های زندگی‌مان را تعریف می‌کند. اگر توقع ناچیز و سطح پایینی داشته باشید، به همان نسبت دریافت کمی خواهید داشت. اگر در زندگی‌تان بهبود شرایط را پیش بینی نکنید، شرایط بهتر نخواهد شد. اما اگر شما توقع موقعیت‌های مناسب، ترفیع و رشد کسب‌وکارتان را داشته باشید، در نهایت تمام این موارد وارد زندگی‌تان خواهد شد.

هر روز صبح که از خواب بلند می‌شوید، اعلام کنید که امروز اتفاق فوق‌العاده‌ای برای من اتفاق خواهد افتاد. هر روز صبح ابتدا باید ذهن خودتان را حاضر کنید که قرار است زندگی عالی داشته باشید و در تمام طول روز باید این نگرش را حفظ کنید. خیلی از مردم پیش خودشان فکر می‌کنند که هیچ وقت اتفاق خوبی برای من نمیفتد. اگر شما تا الان از این دسته از افراد بودید، نگرش خود را عوض کنید و به دنبال موقعیت مناسب باشید.

همواره خودتان را در زمان و مکان درست بدانید و توقع داشته باشید که رویاهایتان به زودی محقق خواهد شد؛ توقع داشته باشید که برنده باشید؛ توقع‌هایتان با ایمان‌تان رابطه مستقیمی دارند.

فصل اول - به فکر رویاهای بزرگ باشیم

برای گوش کردن به بقیه فایل های صوتی باید عضو وی آی پی سایت باشید

ورود / ثبت نام عضویت رایگان vip
آیا این مطلب مفید بود ؟