آموزش روانشناسی معامله گر توسط ایوان بایجی

 روانشناسی معامله گر توسط ایوان بایجی
نام دوره :روانشناسی معامله گر توسط ایوان بایجی
مدرس :ایوان بایجی
زبان :انگلیسی ( زیر نویسی فارسی )
منبع:کانال تلگرامی ToBeaTrader@
هزینهرایگان برای تمام اعضا
ایکون توضیحات

روانشناسی فارکس

در بازارهای مالی به طور کلی به استراتژی، مدیریت سرمایه و روانشناسی معامله گری نیاز داریم تا بتوانیم در بلند مدت از بازار پول بدست آوریم. تمام این سه بخش برای سودسازی مهم هستند و میتوان با یک میانگین متحرک ساده و مدیریت سرمایه کلاسیک نیز سود کرد اما مهمترین بخش داشتن یک ذهن و روان کنترل شده است تا بتوانیم در شرایط مختلف بازار خود را کنترل کنیم و در تله هایی که ذهن ایجاد می کند گرفتار نشویم و رفتار خود را کنترل کنیم.

درباره ایوان بایجی ( مدرس دوره )

ایوان بایجی از سال 1997 با بازارهای مالی آشنا شد و از اواخر سال 2006 شروع به معامله گری در بازارهای مالی به عنوان شغل ثابت کرد. بایجی تا به الان کتاب های مختلفی در زمینه روانشناسی معامله گری همچون “Zero to Hero” و “The essence of trading psychology in one skill” و “Paradigm Shift” تالیف کرده است. ایشان هزاران شاگرد مستقیم و چند ده هزار شاگرد غیر مستقیم داشته است و الان 160هزار دنبال کننده در توییتر دارد.

ایوان بایجی در کودکی در شرایط روانی و محیطی نامناسبی بزرگ شده بوده است و بعد از شروع حرفه معامله گری اثرات آن شرایط را در معاملات خود مشاهده میکند. پس تصمیم میگیرد که به دنبال روشهایی برای کنترل ذهن و آرام کردن آن برود تا هم در زندگی به آرامش دست پیدا کند هم در معامله گری موفق شود.

برای دست یابی به این مهم به سرتا سر دنیا سفر می کند و با استادان مختلف در زمینه های مربوط به ذهن از جمله بوداییان تمرین میکند تا بتواند ذهن خود را بهتر بشناسد. جوهره تمام مطالبی که ایشان یاد گرفته و استفاده می‌کند در این دوره “Trading Psychology Mastery” گنجانده شده و بقیه افراد نیز با انجام دادن تمرین‌های دوره می‌توانند بر ذهن خود مسلط شوند.

با انجام کامل و روزانه این دوره می توانید ذهن خود را بشناسید و متوجه شوید که شما بدن و ذهن و افکار خود نیستید و میتوانید تمام افکار خود را مشاهده کنید و آن ها را کنترل کنید و از تله های ذهنی ای که هنگام معامله گری، هنگام ضرر کردن و یا حتی سود کردن ذهن شما به آنها تمایل دارد رها شوید و بر ذهن و افکار خود به طور کامل مسلط شوید. همچنین شما می توانید با انجام تمرینات در لحظه بودن و آرامش واقعی را تجربه کنید.

چه نیازی به این دوره روانشناسی معامله گر داریم؟

سلبریتی ها، افراد ثروتمند ، ورزشکارها ، نظامیان حتی افراد عادی سالانه میلیون‌ها دلار صرف سلامت ذهن خود می کنند تا علاوه بر کنترل خود، زندگی بهتری را تجربه کنند. ما به عنوان معامله گر بیش از بقیه افراد به تله‌ها و فشارهای روانی دچار می شویم و بیشتر از همه به یک شیوه صحیح کنترل ذهن نیاز داریم و در این دوره یاد می گیریم که با مشاهده “خود” و درک صحیح آن به این امر مهم دست پیدا کنیم تا موفقیت خود در بازارهای مالی را تضمین کنیم.

“هنگامی که در جستجوی پاسخی برای بهبود عملکرد متوسط معاملاتی‌ام بودم، سعی کرده‌ام همه جا را جستجو کنم و هر چیزی را که به دستم می‌رسد بخوانم. بیشتر کتاب‌های مربوط به سیستم‌های معاملاتی و همه کتاب‌های استاندارد روان‌شناسی معامله‌گری، هر چیزی که فکر میکردم دانش معامله‌گری‌ام را زیاد می‌کند حتی انجمن‌ها و … را خوانده‌ام. در واقع آن‌ها به من آموزش دادند و من را در مورد روش و روان مورد نیاز برای معامله‌گری موفق آگاه کردند، اما تنها در دوره “Trading Psychology Mastery” بود که در نهایت پاسخ چگونگی انجام آن را به طور منظم و ساده یافتم. این کار نیاز به تعهد و فداکاری من برای تکمیل دوره به منظور حداکثر اثرگذاری را داشت. این دوره من را با خودم آشنا کرد و به من کمک کرد تا نقاط مثبت و منفی خود را بهتر ببینم. به من کمک کرد در حال حاضر باشم و فکر می‌کنم من از این دوره منفعت زیادی برده‌ام و می‌توانم به روشی بهتر معامله کنم. در حال حاضر من به طور کلی و همچنین در حال معامله گری، احساس کنترل خیلی بیشتری بر خودم می کنم. با تشکر، ندیم”

نظر یکی از شرکت کنندگان دوره

چرا باید این دوره را برای روان‌شناسی معامله‌گری بگذرانیم؟

قانون کپی رایت : این مجموعه آموزشی کامال رایگان در کانال تلگرامی @ToBeaTrader در اختیار همه قرار داده شده و حقوق آن محفوظ است.

قسمت1
عنوان قسمتمعرفی و تعهد – ریشه اصلی مشکلات بشریت
مدت 19 دقیقه
حجم 156 مگابایت
دانلودجهت دانلود کلیک کنید
قسمت2
عنوان قسمتآشنایی بیشتر با دوره و مشکلات ذهنی و مبانی مهندسی کنترل ذهن
مدت 15 دقیقه
حجم 121 مگابایت
دانلودجهت دانلود کلیک کنید
قسمت3
عنوان قسمتتمرین اول برای سه روز متوالی و روزی دو بار – شروع مهندسی کنترل ذهن و ساخت یک اراده قوی
مدت 10 دقیقه
حجم 91 مگابایت
دانلودجهت دانلود کلیک کنید
قسمت4
عنوان قسمتتمرین دوم برای سه روز متوالی و روزی دو بار – قلمرو احساسات
مدت 14 دقیقه
حجم 131 مگابایت
دانلودجهت دانلود کلیک کنید
قسمت5
عنوان قسمتتمرین سوم برای سه روز متوالی و روزی دو بار – قلمرو ذهن
مدت 43 دقیقه
حجم 281 مگابایت
دانلودجهت دانلود کلیک کنید
قسمت6
عنوان قسمتتمرین آخر برای سه روز متوالی و روزی دو بار – تکنیک اصلی
مدت 10 دقیقه
حجم 64 مگابایت
دانلودجهت دانلود کلیک کنید
قسمتضمینه
عنوان قسمتتمرین خود تلقینی و اثر آن
مدت 11 دقیقه
حجم 38 مگابایت
دانلودجهت دانلود کلیک کنید
آیا این مطلب مفید بود ؟