معرفی و بررسی بروکر کپیتال اکستند (CapitalXtend)

بروکر کپیتال اکستند

با تیمی با 15 سال تجربه کاری، کپیتال اکستند یکی از امن ترین، سریع ترین و قابل اعتمادترین سکوها برای تجارت در صنعت فارکس است.

ورود و ثبت نام در بروکر کاپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند، بروکری نوپا بوده و در سال ۲۰۲۰ افتتاح شده است که این مورد شاید جز نقاط ضعف بروکر محسوب شود، اما جدید بودن این بروکر به معنای به روز بودن سیستم ها، سرورها و خدمات این بروکر است و این در مقایسه با زیرساخت‌های قدیمی بسیاری از بروکرها، یک امتیاز برای کپیتال اکستند به شمار می رود.

خلاصه بررسی بروکر کپیتال اکستند


مجوزها و رگولاتوری
FSA,آژانس رگولاتوری وزرات اقتصاد قزاقزستان
اسپرد ها
از 0.2 پیپ
پشتیبانی فارسی
دارد
حداکثر لوریج
1000 : 1
پلتفرم
MT4,MT5,Web
دفاتر جهانی
+5
بونوس و پاداش
دارد
حداقل واریزی
100 دلار
سال تاسیس
2020
واریز و برداشت
ریالی – کریپتو – سیستم های پرداخت بین المللی
سیستم کپی ترید
دارد
مشتری
30000+
لینک

ثبت نام و احراز هویت در کاپیتال اکستند


آموزش ثبت نام در بروکر کاپیتال اکستند


نحوه اهراز هویت در کاپیتال اکستند


برای ثبت نام در بروکر capital xtend می بایست شماره تلفن همراه و آدرس ایمیلتان را در وب سایت این بروکر وارد کنید و سپس برای تایید هویت نیاز است که تصویر کارت شنایی خودتان(شامل کارت ملی،گواهینامه و….) و همچنین تصویر یک مدرک برای تایید آدرس مثل قبوض شرکتهای خدماتی را از کابین کاربریتان برای پشتیبانی بروکر ارسال کنید.

اعتبار بروکر کاپیتال اکستند


ما برای تامین امنیت سرمایه گذاری شما همکاری نزدیکی با کمیسیون مالی داریم.

کمیسیون مالی

کمیسیون مالی چیست؟

کمیسیون مالی یک نهاد مستقل و جهانی جهت حل اختلافات بین المللی فی مابین معامله گران، و کارگزاران ویا شرکت های ارائه دهنده خدمات بازارهای مالی، عضو این نهاد می باشد، در صورت بروز اختلاف و عدم توانایی در حل و فصل مستقیم آن با کارگزاری، معامله گران ویا مشتریان می توانند از طریق این نهاد به اختلافات احتمالی خود رسیدگی کنند.

کمیسیون مالی شکایات دریافت شده را عادلانه بررسی و حل می کند. حل اختلاف از طریق این نهاد ساده تر از سایر نهاد های نظارتی و نهادهای قانونی در بازارهای مالی می باشد. همچنین این سازمان از طریق صندوق جبران خسارت از معامله گران حمایت بیشتری خواهد داشت.

صندوق جبران خسارت به عنوان یک بیمه توسط کمیسیون مالی برای مشتریان CapitalXtend عمل خواهد کرد. این مبلغ در یک حساب بانکی جداگانه نگهداری می شود و فقط در صورتی مورد استفاده قرار میگیرد که عضو کمیسیون، یعنیCapitalXtend ، پس از رسیدگی به شکایت به رای کمیسیون مالی پایبند نباشد.

دفتر مرکزی بروکر capital xtend کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر کپیتال اکستند در کشور قزاقستان می باشد.

سابقه ی بروکر کپیتال اکستند چه قدر است؟

بروکر کپیتال اکستند در سال 2020 افتتاح شده است و از این روباید آن را یک بروکر تازه تاسیس بدانیم.

صندوق جبران خسارت برای مواردی که توسط کمیسیون مالی بررسی شده باشند حداکثر تا 20.000 یورو به ازای هر مشتری حمایت انجام می دهد.

پشتیبانی فارسی

کپیتال اکستند از دوشنبه تا جمعه از طریق خدمات تلفنی، ایمیل، شبکه های اجتماعی، چت آنلاین ۲۴ ساعته پشتیبانی می‌کنند.

پشتیبانی

حساب های معاملاتی کپیتال اکستند


این بروکر تنوع حساب­های معاملاتی برای مشتریان ایجاد کرده است که میزان سپرده‌های مورد نیاز برای هر حساب می­تواند پاسخگوی انواع معامله­‌گران باشد.

حساب های کپیتال اکستند
حساب های کپیتال اکستند
حساب های کپیتال اکستند
حساب های کپیتال اکستند
 • حساب استاندارد: حداقل واریز ۱۰۰ دلار است. کمیسیون معاملات آن صفر است. کمترین حجم معاملاتی آن ۰.۰۱ لات بوده و اهرم معاملاتی ۱:۱۰۰۰ نیز ارائه شده است. میزان اسپرد معاملات شناور از ۳ آغاز می‌شود.
 • حساب ECN: حداقل واریز 200 دلاراست. کمیسیون معاملات صفر بوده و حداقل لات ۰.۰۱. است .اهرم معاملاتی تا ۱:۱۰۰۰ ارائه شده است . میزان اسپرد معاملات شناور از ۱.۶ آغاز می‌شود.
 • حساب ECN PRO: حداقل واریز 500 دلاراست.کمیسیون ۳ دلار ثابت به ازای هر سمت معامله (یعنی هم باز کردن و هم بستن معامله جمعاً ۶ دلار کمیسیون دارد). حداقل لات ۰.۰۱ و اهرم معاملاتی ۱:۱۰۰۰ ارائه شده است. میزان اسپرد شناور از ۰.۲ آغاز می­شود.
 • حساب پلاتینیوم: حداقل واریزی 25000 دلار است. کمیسیون معاملات صفر بوده و حداقل لات 0.01 است. اهرم معاملاتی 1:500 ارائه شده و اسپرد شناور آن از 0.2 آغاز می­شود، یعنی نسبت به حساب استاندارد و ECN که بدون کمیسیون هستند اسپرد کمتری نیز دارد.

حساب اسلامی (بدون سواپ) بروکر کپیتال اکستند

برای معامله‌گرانی که مایل به پرداخت بهره شبانه برای باز بودن معاملات خود طی شب نیستند، بروکر کپیتال اکستند خدمات حساب بدون سواپ را ارائه می‌نماید تا بتوانند بدون پرداخت هزینه‌های سواپ برای پوزیشن‌های باز شبانه به تجارت بپردازند، که اکثر افراد، خصوصاٌ مسلمانان به دلایل مشکلات شرعی پرداخت بهره از این نوع حساب استقبال زیادی می‌کنند.

البته، این حساب‌های اسلامی تنها برای حساب‌های استاندارد، ECN و ECN Pro موجود است و برای حساب پلاتینیوم ارائه نمی‌گردد. حساب بدون سوآپ فقط در صورت ثبت نام و تأیید حساب کپیتال اکستند از طریق صفحه MyCapital در دسترس معامله‌گران قرار می‌گیرد.

اسپرد معاملات در بروکر CapitalXtend

حساب استاندارد این بروکر بالاترین اسپرد شناور را دارد و از 3 پیپ آغاز می‌شود و اسپردهای حساب ECN کمی پایین تر یعنی از ۱.۶ پیپ دریافت می‌گردند.هیچ یک از دو حساب استاندارد و ECN مشمول کمیسیون نیستند. حساب ECN Pro با ۳ دلار کمیسیون به ازای هر طرف معامله شده اسپرد شناور دارد که از ۰.۸ پیپ دریافت می‌شود. پایین‌ترین اسپرد در بروکر کپیتال اکستند مربوط به حساب Platinum است که از ۰.۳ پیپ آغاز و بدون کمیسیون است.

در مقایسه با سایر بروکرها، میزان اسپرد بروکر کپیتال اکستند پایین می باشد و همچنین این بروکر در میزان اسپرد پایین در رقابت با دیگر بروکرها است که این یک ویژگی بسیار خوب بروکر کپیتال اکستند می باشد.

برای حساب‌های غیرفعال که ۶ ماه متوالی غیرفعال می‌مانند، شرکت ۵ دلار در ماه کارمزد دریافت می‌کند.

پلتفرم های معاملاتی بروکر کپیتال اکستند


 • متاتریدر 4 ( نسخه گوشی ، ویندوز ، مک ، آیفون )
 • متاتریدر 5 ( نسخه گوشی ، ویندوز ، مک ، آیفون )
 • متاتریدر 5 نسخه وب
کپیتال اکستند

نمادهای معاملاتی ارائه شده توسط کپیتال اکستند


این بروکر نمادهای زیادی را جهت معامله در اختیار شما می‌گذارد که البته بستگی به نوع حساب شما نیز دارد. برای مثال حساب استاندارد تمامی موارد زیر را در بر می‌گیرد:

 • ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین
 • فارکس
 • CFD فلزات گرانبها
 • CFD شاخص‌ها
 • CFD ارزهای مختلف
 • CFD سهام‌ شرکت‌های آمریکایی
 • CFD سهام‌ شرکت‌های اروپایی

در این بروکر بیش از ۳۰۰ دارایی معاملاتی فارکس، طلا، نفت، CFD سهام و شاخص‌ها و ارزهای دیجیتال بسته به نوع حساب انتخابی قابل معامله است.

حساب کپی تریدینگ بروکر کپیتال اکستند


کپی تریدینگ به شما این امکان را می‌دهد تا معاملات معامله گران حرفه‌ای را کپی کنید و درآمد کسب کنید. در کپی تریدینگ بررسی نتایج قبلی معاملات دیگر معامله گران بهترین راه برای یافتن راه حل برای موفقیت شما درسرمایه‌گذاری است.

کپی خودکار معاملات: حرفه ای ها را دنبال کنید و درآمد کسب کنید!

با کپی خودکار معاملات، می توانید معامله معامله گران برتر روی ابزارهای معاملاتی مختلف را کپی کنید. بنابراین، هنگامی که آنها سود می کنند، شما هم بازدهی مشابه خواهید داشت.

 • کپی همزمان از چندین معامله گر برتر
 • می توانید به میل خود اشتراک بگیرید و اشتراک خود را لغو کنید
 • خدمات فوری واریز یا برداشت
 • کنترل کامل برای بستن هر معامله در هر زمان
کپی برداری با کپیتال اکستند

روش های واریز و برداشت سرمایه در بروکر کپیتال اکستند


در کپیتال اکستند واریزها و برداشت ها با استفاده از طیف گسترده ای از روش های پرداختی از جمله کارت های بانکی، کیف پول های الکترونیکی، انتقالات بانکی داخلی و بین المللی، کریپتوکارنسی (رمز ارزها) و سایر سیستم های پرداخت آنلاین در دسترس است.

بروکر کپیتال اکستند راه های مختلفی را برای واریز و برداشت به مشتریان خود ارائه می دهد که راحت ترین روش برای واریز و برداشت برای ایرانی ها واریز و برداشت ریالی می باشد.

بونوس در بروکر کپتال اکستند


بروکر کپتال اکستند در دوره های زمانی مختلف بنوس های متفاوتی را به مشتریان خود و تریدر ها ارائه می دهد. شما می توانید برای اطلاع از این بنوس ها وارد وب سایت اصلی این بروکر شوید یا از طریق پشتیبانی این بروکر در دوره های زمانی مختلف از بنوس های بروکر کپیتال اکستند آگاه شوید.

آیا بروکر کپیتال اکستند کلاه بردار است؟


تاکنون گزارشی از کلاه برداری یا وجود مشکلات خاص در این بروکر به دست ما نرسیده است و می توانید به این بروکر اعتماد کنید.

آیا این مطلب مفید بود ؟